K AKTUÁLNÍ SITUACI

Milé sestry a bratří, přátelé našeho sboru,
v souvislosti s vyhlášenou bezpečnostní situací rušíme naše pravidelná shromáždění V TÝDNU, ta budou nadále přenášena formou Online kostela na našich facebookových stránkách.
Naše nedělní bohoslužby jsou již přístupné při dodržení bezpečnostních opatření (roušky, desinfekce).
Přejeme hlavně hodně zdraví.

Další možností je také poslech přenosů na stanici Čs. rozhlasu Vltava o nedělích od 9 hodin.

Posíláme také SLOVO PRO TENTO DEN každý pracovní den na facebookových stránkách sboru.

Sestry a bratří, milí přátelé, v tomto čase bezpečnostních opatření se skoro dostáváme do apoštolské doby, kdy si církev (a celkem hojně) posílala dopisy. Jistě ne jen ty, které máme zachovány v Novém Zákoně. (Nejméně dva se ztratily.) A jistě si posílali i slova útěchy a dopisy osobní. Každý den se tady budeme sdílet a prosíme, kopírujte, posílejte, čtěte i přátelům ne-facebookovým a ne-internetovým.

A pokoj Boží, který převyšuje lidský rozum, bude střežit srdce Vaše i mysl Vaši (i tělo Vaše) v Kristu Ježíši, našem Pánu.

Lukáš, Váš farář